Novinky | Kapela | Diskografie | Videografie | Koncerty | Historie | Přátelé | Na stažení | Obrázky | Diskuze

BizkitGeneration.net
Kde nás najdete:
Bizkit Generation - Stránky o Limp Bizkit LB Family Bizkit Generation na Facebooku

LB oficiálně
Oficiální stránka Limp Bizkit Limp Bizkit na Twitteru Limp Bizkit na MySpace Limp Bizkit na Facebooku


Propagace
Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS! TOPlist Browse Happy logo


Přihlášení
Nick:
Heslo:
Oprávnění:
hostGold Cobra: Přebal Gold Cobra Anketa
Kdo by měl zůstat v LB?
John i Lethal
Jen Lethal
Jen John
Ani jeden
Neřeším
NevyplněnoLB na internetu
TheArmpit.net - anglická stránka o LB Wikipedia - Limp Bizkit anglicky Wikipedia - Limp Bizkit česky


Odkazy
Slovenské stránky o Linkin Park České stránky o Rage Against The Machine KoRn.cz - největší česká KoRn stránka Kornfan.cz - Český KoRn fan web Deftones.cz - česká stránka o kapele Deftones Stránky o Red Hot Chili Peppers OverHype.wz.cz - stránky české kapely OverHype sg1-fan.wz.cz - seznam pozůstalých po legendárním seriálu ... Nadační fond Irské Vlkodav

Limp Bizkit v Praze - Report z koncertu

Pokud máte nějaký fotky, video nebo audio nahrávky tak mi pište na mail "walkerjohnny@seznam.cz" a já je sem hodím!!!

Report

Pokusím se tady na pár řádcích zhodnotit koncert, který Limp Bizkit odehráli v Pražské O2 Aréně 18.6.2009. Za report mě nekamenujte, je to jen sbírka postřehů, zážitků a názorů.

Moje příprava na koncert sestávala z malování transparentu BG a zařizování srazu(díky Dallasovi za pomoc). Do Prahy sme se dostali autem už kolem jedné odpoledne a hned sme zakotvili v restauraci U kavalíra, kde se měl konat sraz BG. Kolem třetí se nás sešlo šest a nikdo další už do hospody nepřišel, i když spousta lidí tvrdila, že mají zájem. Nakonec se ale posezení u pivka povedlo a před pátou sme zaplatili a vydali se pěšky k aréně.

Ve frontě před náma bylo tak 15 lidí, tak sme se usadili na asfalt před arénou a kecali a čekali až se otevře. Když to vypuklo, vřítili sme se k bezpečnostním rámům. Veselý bylo, že tvrdě se tvářící ochrance vůbec nevadil pepřovej sprej(přítelkyně) v baťohu a tak sme sprintem a trochu zmateně pokračovali do útrob haly. Naštěstí sme chytili místa hned v první řadě na straně u Sama takže místa byly v pohodě. Pak následovalo další hodinový čekání až do 8...

Chvíli po osmé se za oponou začaly míhat stíny a z repráků se ozvaly první tóny kytary(údajně úryvek z Libuše ve Wesově podání). Pak už následovalo známý intro, John zabušil do bicích, rozjela se My Generation a kotel byl okamžitě ve varu. Kapela měla naživo úžasnou energii a lidi okolo si koncert užívali už od první minuty. Těsně nad náma se skvěle zmítal Sam se svou odrbanou pětistrunkou a basy praly přímo do nás. John za bubnama odvedl skvělou práci a Wes předvedl skvělou show jak po vizuální tak hudební stránce. Fred v červené kšiltovce nezklamal a myslím si že všechny songy skvěle zvládl a fakt bylo co poslouchat. A Lethal všechno doplňoval svýma samplama a zběsile křepčil kolem pultu kterej měl přehozenej českou vlajkou, která pak k nelibosti ochranky skončila v publiku:)

V půlce sem chytil Samovo trsátko a hned na to Fred vytáhl na pódium Jakuba Karáska a Šnajcka, kteří stáli těsně vedle mě pod Samem. Kluci na pódiu zaváleli a oba dostali na chvíli mikrofon. A smršť pokračovala ve formě těch nejlepších hitů. Celej kotel vařil a lidi se očividně skvěle bavili. Po zhruba hodině a půl, kdy už sem myslel že mně upadnou nohy a vyskočí hlasivky přidali LB ještě Pollution a Take a Look Around v excelentním podání a za bouřlivýho jásotu a tleskání zmizeli ze scény.

Po koncertě sme se ještě scukli před arénou a vyměňovali pocity z koncertu. Potom kamoš přišel s tím, že se má v Roxy konat afterparty a LB tam mají být. Řekli sme si, že to prubnem, ale z roxy nás vyhodili neb měli od 22:00 "uzavřenou společnost":) tak sme se smířili s tím, že si s Fredem pivo nedáme a našli sme jinej lokál. Po jednom pivku sme se rozešli na dopravní prostředky a odfrčeli zhroutit se do postele.

A celkový dojmy z koncertu? Hlasivky nakonec dobrý, ale ještě teď, 3 dny po koncertu, mám zkřečovaný lýtka a chodím jak připosranej kačer:) ale stálo to za to! Fred sice neskákal po pódiu tak enormně jako dřív, ale energie jim rozhodně nechyběla a koncert byl po hudební stránce perfektně zvládnutej. Lehce to pokazil zvukař, kterej dost tlumil zpěvy takže Freda chvílema nebylo slyšet tak jak bylo třeba, ale my co známe texty si poradíme:). Musím říct, že i přez celkem nízkou účast(údajně 3500 lidí) a to hlavně díky neschopnosti organizátorů zařídit plakáty a billboardy, se LB s koncertem poprali se ctí a vyždímali z publika co se dalo.

Limp Bizkit prostě znovu předvedli v čem je jejich síla a darovali všem fanouškům nezapomenutelnej zážiztek...

Setlist:

 1. Space Odyssey Intro
 2. My Generation
 3. Livin’ it Up
 4. Show Me What You Got
 5. Eat You Alive
 6. Hot Dog
 7. Re-arranged
 8. Break Stuff
 9. Boiler
 10. Just Like This
 11. Full Nelson
 12. My Way
 13. Nookie
 14. Rollin’
 15. Behind Blue Eyes
 16. Faith
 17. Pollution
 18. Take a Look Around

Sraz BG.net:

Na sraz BG.net se nás dostavilo jenom 6 s tím, že pár lidí se přidalo při a po koncertu. Myslím, že se to vyvedlo a děkuju všem co se připojili za skvělej večer. Doufám, že se příště sejdem ve větším počtu!
Tady je fotka transparentu BG.net kterej sme měli s sebou a společná fotka před O2 Arenou:

Transparent BG.net
Společná fotka ze srazu

Reportáže:

Tady jsou odkazy na reportáže z médií. Všechny fotky z těchto reportáží a spoustu dalších materiálů najdete níž ke stažení v jedno celku! Reportáže na přečtení:

Dobrej report na Rock&Pop ale bez fotek
Nic moc report na I-legálně ale dobrý fotky
Report na CeskeNoviny.cz fakt stupidní navíc nejsou fotky
Report na Music server.cz dobrej a s dobrýma fotkama
Report na My.cz dobrej ale bez fotek

Videa youtube:

Tady najdete odkazy na všechny kvalitní vide z Youtube.com, stojí za skouknutí. Další videa můžete najít v ZIP archivu na stažení víc dole, spolu s fotkama a ostatním materiálem:

Intro a My Generation
Livin' It Up z davu
Eat You Alive část 1 z davu, špatná kvalita
Eat You Alive část 2 z davu, špatná kvalita
Re-arranged z davu, dobrej yvuk
Break Stuff část 1 z tribuny
Break Stuff část 2 z tribuny
Break Stuff z davu
Boiler z davu
Full Nelson z davu, špatná kvalita
Full Nelson a Jakub Karasek a Šnajcek na pódiu! z tribuny
My Way z davu, sborovej zpěv
My Way ze strany u Sama
začátek Nookie z tribuny
Behind Blue Eyes z davu zleva
Behind Blue Eyes z davu
Behind Blue Eyes ze strany od Sama
Faith z davu
Faith z davu zleva
Faith z tribuny
Take a Look Around z tribuny
Take a Look Around z tribuny

Na stažení:

Jako hlavní náplň jsem sehnal dohromady všechny dostupný materiály o koncertě v Praze a umístil je do jednoho ZIP archivu. Ten obsahuje všechny fotky, videa a další info, který se mi podařilo sehnat. Soubor se bude dál aktualizovat a na stránky pošlu vždycky novou verzi pokud seženu novej materiál. Stáhnout zipáč můžete tady.
Je to PRAHA verze 1.1
velikost asi 100 MB:

Stáhnout ZIP archiv PRAHA

Fotky:

Tady je pár ukázkových fotek z koncertu, další najdete v ZIP archivu PRAHA.

Trsátka Sam
Fred
John
Lethal
Sam
Wes
Stage
BG.net v davu! vidíte se? já jo!

Původní informace o koncertu

Info o koncertě


LB v Praze

Lístky

Lístky na koncert se prodávají do jednotlivých sektorů areny. Mapa sektorů je zde: sektory areny. Ceny za jednotlivé sektory jsou následující:

Předprodej lístků byl zahájen 27.3.2009. Lístky lze zakoupit v jakémkoliv terminálu společnosti Sazka. Líste lze také rezervovat přez internet na stránkách SazkaTicket.

Doprava

O2 arena se nachází v Ocelářské ulici 460/2 na Praze 9. V bezprostřední blízkosti areálu se nachází stanice metra Českomoravská(trasa B), tramvajová zastávka(tramvaj č.3), autobusový terminál a několik minut chůze vzdálená i od nádraží Českých drah Praha-Libeň, na které se dostanete kromě pravidelných vlaků ve směru Kolín nebo Praha-Masarykovo nádraží také s využitím nové železniční linky Praha-Libeň - Praha-Holešovice - Praha-Bubeneč - Praha-Sedlec - Roztoky u Prahy.

Mapa dopravy do O2 Areny:
Mapa O2 areny

Sraz BG.net

Místo: Restaurace U Kavalíra

Adresa: Jandova 4, Praha 9 - Vysočany

Čas: kolem 15:00(rezervaci nemáme tak doufám, že se vejdeme)

Před koncertem se uskuteční neformální setkání fanoušků Limp Bizkit, kteří navštěvují tento web(BizkitGeneration.net). Všichni kdo máte zájem posedět před koncertem a pokecat s ostatníma fandama LB se dostavte kolem 15:00 hodin k restauraci U Kavalíra hospoda je na Vysočanech kousek od O2Arény a má kapacitu 120 míst z toho 60 na zahrádce tak se snad nějak vlezem:).

Mapka

Dopravit se tam můžete metrem: trasa B zastávka Vysočanská, východ na autobus(směrem na Nad Jetelkou). Adresa: Jandova 4, Praha 9 - Vysočany.

Jinak ceny za pivo: Plzeň 31, Gambrinus 24, Kozel tmavý 24, Kofola 25. Počítám, že bysme tam tak do 4 nebo do 5 poseděli a pak se postupně přesunem do Areny. Já osobně tam budu v ty tři odpoledne tak se tam nějak sejdem:)

Uvítám každej nápad, návrh nebo námitku. Svoje dotazy a názory ventilujte v diskuzi popřípadě na kontaky uvedený v sekci BG tým.

Těšim se na vás na koncertě!!!
aNt(BG.net)design&code aNt | version 2.0 | 2007 | valid HTML | valid CSS