Novinky | Kapela | Diskografie | Videografie | Koncerty | Historie | Přátelé | Na stažení | Obrázky | Diskuze

BizkitGeneration.net
Kde nás najdete:
Bizkit Generation - Stránky o Limp Bizkit LB Family Bizkit Generation  na Facebooku

LB oficiálně
Oficiální stránka Limp Bizkit Limp Bizkit na Twitteru Limp Bizkit na MySpace Limp Bizkit na Facebooku


Propagace
Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS! TOPlist Browse Happy logo


Přihlášení
Nick:
Heslo:
Oprávnění:
hostGold Cobra: Přebal Gold Cobra Anketa
Kdo by měl zůstat v LB?
John i Lethal
Jen Lethal
Jen John
Ani jeden
Neřeším
NevyplněnoLB na internetu
TheArmpit.net - anglická stránka o LB Wikipedia - Limp Bizkit anglicky Wikipedia - Limp Bizkit česky


Odkazy
Slovenské stránky o Linkin Park České stránky o Rage Against The Machine KoRn.cz - největší česká KoRn stránka Kornfan.cz - Český KoRn fan web Deftones.cz - česká stránka o kapele Deftones Stránky o Red Hot Chili Peppers OverHype.wz.cz - stránky české kapely OverHype sg1-fan.wz.cz - seznam pozůstalých po legendárním seriálu ... Nadační fond Irské Vlkodav

Fred na PerezHilton.com

Fred se zase objevil na bulvární stránce PerezHilton.com, článek ale nic nového neříká. Místo toho do Freda jen ryje. Na webu se objevila Fredova fotka a k ní komentář "Zpěvák Limp Bizkit si dává v sobotu večeři v Koi v West Hollywoodu. Kariéra Freda Dursta je v háji protože ________.", který nabádá čtenáře, aby do kolonky vyplnili nějaký důvod. Je to sice jenom blbost, ale dokazuje to, že LB ovlivňují lidi i po tolika letech nečinnosti.

PerezHilton

Autor: aNt| Datum: 21:29 , 01.10.2007
Zdroj: PerezHilton.com


Lethal s Wesem

Na MySpace stránce DJ Lethala se objevila fotka z Family Values, na které sou spolu vidět Lethal a Wes. Lee k fotce přidal tento komentář: "MY GOOD OLE BUDDY WES BORLAND @ FAMILY VALUES TOUR"(můj starej dobrej kámoš Wes Borland a Family Values Tour). Vypadá to, že bývalý kytarista je přecejenom v kontaktu s ostatními členy Limp Bizkit.

Family Values

Autor: aNt| Datum: 16:40 , 01.10.2007
Zdroj: TheArmpit.net


Shrnutí událostí

Tahle zpráva by měla sloužit jako shrnutí událostí, které se okolo Limp Bizkit(LB) staly v posledních pár měsících. Nebudu tady překládat všechno do největších podrobností, spíš se pokusím upozornit na významné informace, které poslouží jako základ dalším novinkám.

Kapela The Blackout bude dělat cover písničky My Generation. Cover by se mněl objevit na připravované kompilaci magazínu Kerrang nazvané Higher Voltage. Ta bude obsahovat covery slavných rockových písní.

Wes Borland se svou kapelou Black Light Burns konečně vydal(po problémech s vydavatelstvím Geffen) své debutové album Cruel Melody. Deska vyšla 5. června 2007 pod vydavatelstvím Rosse Robinsona I am: Wolfpack. Wes tvrdí, že už pracuje na dalším albu, který by mělo vyjít v roce 2008.

Fred Durst se na jaře vyjádřil, že by velmi rád dal dohromady půvudní složení kapely(s Wesem Borlandem) a vyjel na celosvětové turné. Wes ale odmítá znovu(už počtvrté) se přidat k Limp Bizkit s tím, že s LB mu to prostě nefunguje(ale možný je všechno) a že alespoň další dva roky se chce věnovat své kapele.

Fred Se v poslední době hodně věnuje filmu a televizi... ať už jde o jeho účinkování ve filmech nebo jeho režisérské snahy. Kvůli režiji svého prvního filmu The Education of Charlie Banks dokonce odsunul stranou aktivitu v LB. Film měl premiéru na Tribeca Film Festivalu pojícím se se jménem Roberta DeNiro a dokonce získal celkem prestižní ocenění za nejlepší film z prostředí New Yorku.

DJ Lethal se v květnu objevil v evropě. 25. května vystoupil v Bulharsku v Sofijském klubu Club Black Box. Lethal na pódiu mixoval a pouštěl hip-hopový tracky od různých autorů, ale na hlavní část vystoupení nahodil desku Significant Other a pouštěl publiku starý songy od Limp Bizkit.

Sam Rivers vystoupil 16. června na posledním koncertu formace Burn Season. Koncert se konal v Freebird na pláži v Jacksonvillu, FL a Sam se střídavě ujal basových povinností (spolu s dalšími třemi basisty).

V květnu se Fred vyjádřil o budoucnosti LB tak, že by hrozně rád dal dohromady původní složení a jel na turné, ale že někdy se člověk dostane do věku, kdy už by vypadal hloupě skákající po pódiu, takže si zatím není jistej.

Sam Rivers se v poslední době věnuje místním kapelám jako producent(vzal pod křídla například Damiena Starkeyho - bývalého zpěváka Burn Season, nebo metalovou kapelu Indorphine).

John Otto spolupracuje s Scootem Wardem na projektu When Nobember Falls. Na netu se objevily nahrávky ze studia, na kterých John nahrává bicí.

Na konci června se na netu objevily fotky, na kterých je zachycen Fred spolu s Lethalem, pracující na něčem v nahrávacím studiu. Fanoušci jsou zmatení, protože pár dnů předtím Fred v rozhovoru údajně tvrdil, že nemůže být režisér a dělat hudbu najednou(tudíž dává zatím LB k ledu) a zatím se zdá, že pracuje na TUT part2.

V červenci Wes řekl, že by rád v budoucnu spolupracoval se členama LB, ale problém je v tom, že se s Fredem nesnesou. Říká, že se vrátil a zkoušel jestli to bude fungovat, ale jako dřív to ztroskotalo na jeho konfliktu s Fredem.

9. července se na myspace stránce LB objevilo video ze studia nazvaný Groove Sessions a údajně bylo nahraný 21. června tohoto roku... Pracuje se teda na novém albu??? Fred taky nahrál fotku sebe ve studiu s popiskem 7-27-07 TUT2. Znamená to, že byl 27. července zase nahrávat?

Fred má mít pod palcem další film. V srpnu se objevila zpráva, že bude režírovat drama z prostředí amerického fotbalu. Snímek s názvem Comeback má produkovat Ice Cube a má taky hrát jednu z hlavních rolí.

Fred taky očividně pokračuje v režírování videoklipů. Na netu se objevila fotka na které je Fred spolu s muzikantem Dwightem Yoakam, kterému má Fred režírovat jeho další klip. Fotka je z 14. srpna v zákulisí Crystal Ballroom v Bakersfieldu, CA

Fred se 21. srpna objevil s Robem Zombie před Chinese Theatre(Hollywood), kde se byl podívat na premiéře hororu Halloween.

Na netu se objevily fotky Lethala z turné kapely La Coka Nostra(se kterou Lee spolupracuje). Fotky jsou ze Švýcarska z 18. srpna 2007.

V září se na netu objevila zpráva, že Fred Durst byl obviněn a usvědčen ze sedmi trestných činů, které měl spáchat při incidentu v říjnu v roce 2006 (Los Angeles), kdy se snažil autem najet do několika lidí. Fred byl obviněn z dvou útoků smrtící zbraní(myšleno auto), tří ublížení na zdraví, jednoho vyhrožování a jednoho bezohledného řízení. Frontman LB se sice vzhnul vězení, ale byl mu udělen trest 120 dní podmínky, 20 hodin veřejně prospěšných prací, pokuta $1500 a zákaz přibližování k osobám, které napadl. Taky bude muset odevzdat všechny střelné zbraně, pokud nějaké vlastní.

Autor: aNt| Datum: 12:26 , 27.09.2007
Zdroj: BG.net


Spuštění jádra

Tak po pár dnech usilovné práce se podařilo spustit jádro nové verze stránek(administrační systém). To umožní administrátorům a moderátorům přidávat, upravovat a mazat novinky, upravovat svůj účet na BG.net a mazat nežádané zprávy v sekci 'Diskuze'. Všechny tyto funkce by měly být plně funkční nebo spuštěny v nejbližších dnech.

Do budoucna bude systém také umožňovat přidávání obrázků do plánované galerie a možná ještě něco navíc. pokud máte nějaké otázky ohledně fungování těchto stránek, zkuste jeden z kontaktů v sekci 'BG tým'.

Autor: aNt| Datum: 12:10 , 27.09.2007
Zdroj: BizkitGeneration.net (BG.net)


<< Předchozí Aktuální:800 - 810 Další >>


design&code aNt | version 2.0 | 2007 | valid HTML | valid CSS